Про компанію

Компанія "Локос" була заснована в червні 2003 року в Києві. Основною діяльністю компанії є реалізація інструментарію, пристосувань, літератури та інших супутніх товарів для рефлексотерапії, Су Джок терапії і масажу, а також навчання методу Су Джок терапії.

Сьогодні "Локос" - це ексклюзивна надійна компанія, що працює в Україні з широким асортиментом товарів цього профілю, в який входять більше 370 найменувань інструментарію і пристосувань для рефлексотерапії і Су Джок терапії, більше 150 найменувань навчальної літератури, відео та аудіодисків.

Компанія забезпечує високий рівень обслуговування клієнтів, як в Києві, так і будь-якому регіоні України. Відправка продукції здійснюється транспортними компаніями "Нова пошта» і «Укрпошта».

Наші партнери - це найбільші виробники Китаю (Cloud & Dragon, ShenLong®, Zhongyan Taihe Medical Instrument Co), Кореї (Dong Bang Acupuncture, Inc), Японії (Seirin), Росії (Subal), а також дистриб'ютори Польщі (Tcm Poland).

Переваги компанії:

  • Гнучкі цінові пропозиції;
  • Індивідуальна програма співпраці з кожним партнером і клієнтом;
  • Наявність на складі повного асортименту товарів;
  • Здійснення дистрибуції товарів в найкоротші терміни в регіони завдяки наявності товарів на складі;
  • Гарантія якості продукції, що підтверджена сертифікатами: EC Certificate і Certificate ISO;
  • Поетапне навчання методу Су Джок терапії за програмами, розробленими і затвердженими Міжнародною Асоціацією Су Джок акупунктури і засновником методу професором Пак Чже Ву.

Підтвердженням високого авторитету на ринку України стало визнання компанії Локос як "Підприємство року" на щорічному конкурсі "Ліга Кращих" Міжнародного Економічного рейтингу.

Компанія "Локос" активний учасник Міжнародних виставок-форумів «Здоров'я для всіх», Міжнародного медичного форуму "IMF - Інновації в медицині - здоров'я нації", виставок-форумів "Імунітет" та інших професійних виставок і семінарів.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення