Напрями

Наша компанія на спеціальних семінарах проводить поетапне навчання методу Су Джок терапії за програмами, що розроблені професором Пак Чже Ву – засновником методу, і затверджені Міжнародною Асоціацією Су Джок акупунктури. Зміст програм викладений в розіділі «Програми» нашого сайту.

Для всіх бажаючих проводяться 2-годинні Майстер-класи, під час яких Ви дізнаєтесь, що таке Су Джок терапія, а також отримаєте можливість оволодіти навичками:

  • безмедикаментозного надання першої допомоги в екстрених ситуаціях (больові симптоми, кровотеча, непритомність та ін.);
  • запобігання і лікування сезонних захворювань;
  • зміцнення імунітету і багатьом іншим корисним у повсякденному житті прийомам самодопомоги. 

Заняття проводить Овчаренко Олег Михайлович - фахівець з Су Джок терапії.

Якщо у Вас виникли складності в діагностиці або лікуванні будь-якого захворювання з точки зору Су Джок терапії, Ви можете звернутися з питаннями на сторінку «Консультації» нашого сайту. Ми завжди будемо раді надати Вам консультативну допомогу.

Для тих, хто цікавиться Гірудотерапією - методом лікування за допомогою медичних п’явок, Аурікулотерапією ми пропонуємо прийняти участь у семінарах, зі змістом якого Ви маєте змогу ознайомитись в розділі «Програми» нашого сайту.

Семінар веде лікар з 33-річним стажем, Президент Асоціації Гірудорефлексотерапевтів УкраЇни Козинська Ольга Михалівна.

По закінченню кожного семінару видається Сертифікат (за умови успішного складання іспиту).

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення