Програми семінарів по Су Джок терапії

МАЙСТЕР-КЛАС
«Су Джок терапія. Стандартні відповідності кисті і стопи» «Допоможи собі сам!»

Одне натискання на «потрібну точку» і прощавай біль! Як знайти ці «чарівні точки» на нашому тілі, для того щоб оздоровити і активізувати весь організм? Про це Ви дізнаєтесь в продовж 2-х годинної лекції по СуДжок терапії.

В програмі:

 1. Знайомство з фізичним методом Су Джок, приклади застосування.
 2. Огляд можливостей Триначальной акупунктури і хронопунктури, приклади застосування.
 3. Наглядна демонстрація принципів дії Су Джок терапії на практиці за Вашими конкретним запитам.

(1 день - 2 астроном. години)

НАВЧАЛЬНІ ПРАКТИЧНІ СЕМІНАРИ

І. «Основи Су Джок терапії»

Курс присвячений вивченню стандартних і додаткових систем відповідності кисті і стопи людини. Закономірності проекцій на кисті і стопі частин тіла і внутрішніх органів. Вивчається вплив на точки відповідності шляхом масажу, використання мокс, магнітів, насіння різних рослин, спеціальних голок та ін. Детально розбираються питання надання екстреної допомоги методом Су Джок терапії. Велику увагу приділено освоєнню практичних навичок.

Семінар має прикладну спрямованість.

Програма семінару:

 • Вивчення стандартних систем відповідності та закономірностей проекції тіла людини на кисті, стопі, пальці.
 • Складання чіткого алгоритму визначення точок і зон в системах відповідності для їх ефективного застосування в лікувальних і профілактичних цілях.
 • Вивчення 5-ступінчастої методики лікування Су Джок.
 • Навчання визначенню необхідних точок / зон в системах відповідності і практика впливу на них:

- підручними засобами

- діагностичним щупом

- насінням, листочками рослин

- магнітами

- моксами (полинними, вугільними)

- голками (в т.ч. рослинного походження)

- масажними пристосуваннями (кільцями пружинними)

- кольором і світлом (полікольоровим світлоімпульсним приладом) та ін.

 • Дається докладне і системне уявлення про численні системи відповідності - "комахи", "великого комахи", "голови тварини", "міні-системах", їх детальна класифікація, підходи до вибору системи відповідності для лікування різних функціональних порушень.
 • Відпрацьовуються практичні навички та методи лікування в системах відповідності кінцівок, кистей, стоп, пальців, фаланг пальців.
 • Будуть розглянуті елементи методу Твіст-терапії і "Суджок Кі" терапії - останнього напрямку, розробленому професором Пак Чже Ву.
 • Практичні приклади, рішення задач.
 • В рамках семінару можливі додаткові консультації, по темах, що Вас цікавлять.
(2 дні, 12 астроном. годин.)

ІІ. «Триначальна акупунктура і хронопунктур в Су Джок терапії»

На курсі дається розгорнуте уявлення про Єдину систему Триначальної свідомості - універсальної програми світоустрою. Розглядаються Триначальні моделі в живій і неживій природі. Докладно вивчаються Триначальні моделі і послідовності: функціональних і пошарових систем тіла, внутрішніх органів, частин тіла, елементів енергетичної системи (меридіанів, чакр, АЛМАЗа), енергій і психо-емоційних станів. Практично відпрацьовуються прийоми проведення Триначальної акупунктури на суглобових меридіанах кисті.

Поглиблено розглядається фундаментальний вплив Триначальної Моделі. Даються уявлення про вплив Триначальних факторів навколишнього середовища на людину та її здоров'я. Докладно розбирається просторова Триначальна діагностика хвороб. На прикладах з деяких видів патології відпрацьовуються теоретичні та практичні навички в побудові Триначальних ланцюжків для діагностики та лікування.

Курс дає уявлення про концепцію часу та Триначальну хронопунктуру - вищого самостійного методу Триначальної гармонізації. Докладно вивчаються фіксований, об'єктивний, суб'єктивний та комбінований методи Триначальної хронопунктури. Обговорюються підходи до лікування захворювань із сезонними загостреннями. Вивчається ембріональна хронопунктура - метод лікування вроджених захворювань.

Програма семінару:

 • Теорія Триначалія (Гетеро, Гомо, Нейтро, Нейто сили). Приклади Тріначальної діагностики суті захворювань і явищ. Вироблення Триначального мислення - для вірного діагностування в термінах категорій Триначалія.
 • Відповідність пальців і їх суглобів Триначальним категоріям; розташування точок Триначалія на суглобах пальців; головні точки категорій Триначалія на суглобах всіх пальців, на суглобах одного / кожного пальця.
 • Правила і практика побудови акупунктурного рецепта в Триначальній акупунктури.
 • Правила і практика постановки голок в точки Триначалія на суглобах пальців.
 • Побудова Триначальних ланцюжків - для розрахунку і виходу на палець / суглоб кисті, відповідного органу / системи / частини тіла / емоції - для вибудови рецепта Триначальної акупунктури. Приклади і практика.
 • Переходи між категоріями (РОЗУМ-ТІЛО-ЖИТТЯ) та їх комбінування - для підвищення ефективності лікування. Приклади і практика.
 • Наочна і докладна - схема Триначальної акупунктури (створена за матеріалами семінарів та книг професора Пака) і роз'яснення логіки її використання - для побудови Триначального акупунктурного ланцюжка. Приклади і практика.
 • Метод використання рослинних голок. Методи неінвазивної Тріначальної акупунктури (без голок!). Методи дистанційної роботи з пацієнтом.
 • Триначальна Хронопунктура - вищий рівень Триначальної акупунктури. Варіанти Триначальной хронопунктури. Приклади і практика проведення розрахунків.
 • Алмазна Енергетична Система - первинна енергетична система в структурі всіх енергетичних систем тіла людини. Приклади і практика побудови Триначальних ланцюжків для виходу на елементи алмазів.
 • Приклади лікування пацієнтів, докладний аналіз рецептів.
 • Відповідний стан терапевта при проведенні лікування по Триначаллю.
 • Відповіді на запитання. 

(3 дні, 18 астроном. годин)

При навчанні в рамках групового семінару (курсів) у вартість навчання включений екземпляр докладної схеми ТРІНАЧАЛЬНОЙ акупунктури (формат A3), що увібрала в себе інформацію з книг і семінарів професора Пак Чже Ву. Наявність даної схеми при навчанні значно підвищує ефективність і швидкість навчання.

Після проходження навчання з Триначальної акупунктури і / або Триначальної хронопунктури, Ви будете вміти:

 • діагностувати захворювання по Триначалію і підбирати необхідний рецепт для проведення ефективного лікування Триначальною акупунктурою;
 • проводити високоефективне лікування з урахуванням дат, причинних подій або періодів захворювань, застосовуючи методи Триначальної хронопунктури.

У ході навчання розглядаються методи енерго-інформаційного захисту практикуючого.

Навчання не є "монотонною лекцією", а являє собою живе спілкування, з наведенням прикладів з реального життя та практики, містить образні порівняння для поліпшення розуміння суті викладеного матеріалу.

Виклад теорії постійно чергується з практичними прикладами і вправами з контролем правильності розрахунків / складання Триначальних ланцюжків і постановки голок.

Доброзичливе ставлення гарантується. Ступінь доброзичливості не залежить від кількості запитань і моментів нерозуміння матеріалу. Спробуйте, і Вам сподобається!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення