Головна

Зростаюча незадоволеність хімічними лікарськими препаратами, що часто недостатньо очищені і не відповідають прийнятим стандартам, змушує нас шукати нові методи лікування. Одним з таких методів є рефлексотерапія, вік якої обчислюється вже більш ніж двома тисячоліттями.

Рефлексотерапія - метод давньокитайської медицини, яка розглядає організм людини як єдине ціле в його тісному взаємозв'язку з навколишнім середовищем, глибоко вивчаючи при цьому вплив на людину як зовнішніх (шість енергій) так і внутрішніх (шість типів емоційних станів) факторів. Рефлексотерапія корисна як хворим, так і здоровим людям, допомагаючи їм боротися з різними недугами, стресовими ситуаціями, попереджати розвиток того чи іншого захворювання шляхом стимуляції внутрішніх енергетичних ресурсів організму.

Серед основних напрямків рефлексотерапії все більшу поширеність і затребуваність завойовує метод Су Джок терапії, розроблений Президентом Міжнародної Асоціації Су Джок акупунктури, професором ПАК Чже ВУ. Метод базується на принципах класичної рефлексотерапії, проте ідеї професора Пака, в тому числі система відповідності будови нашого тіла та кистей і стоп, Теорія Шести Ки і багато іншого, роблять цей метод унікальним завдяки його доступності для освоєння і застосування широкими верствами населення.

Метод Су Джок терапії дивно простий і ефективний. Су - кисть і Джок - стопа - найбільш стимульовані ділянки нашого тіла. Протягом усього життя людини відбувається природна стимуляція біологічно активних точок і зон, розташованих на кистях і стопах. І саме на стимуляції цих точок і зон засновані діагностика і лікування методом Су Джок.

В системі «Допоможи собі сам» метод Су Джок просто незамінний і знання його основ допоможе в будь-який час і в будь-якому місці надати допомогу собі та своїм близьким, тим більше, що для цього не потрібно спеціальних пристосувань - в якості діагностичного інструменту може служити кулькова ручка або сірник, а лікувальний ефект нададуть як насіння рослини, так і навіть дрібні камінчики на дорозі.

Про те, як освоїти цей метод, на будь-якому рівні, що Вас цікавить, Ви можете дізнатися на сторінці «Навчання» нашого сайту.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення