RU UA

 

Майстер-клас Су Джок терапії

Семінари:

Основи Су Джок терапії
Трипочаткова акупунктура та хронопунктура


(див. «Програма Су Джок терапії»)

Попередній запис та
додаткова інформація

за тел.
(044) 485-17-88
(044) 485-23-90
(050) 357-66-96 Анна
(063)-240-10-38 Оксана


м. Київ, вул. Фролівська, 4,
2 поверх, каб. № 6


e-mail:  lokos_k@bigmir.net


Семінар

«Комплексна гірудотерапія за методом доктора В.О. Савінова»

(
див. «Програми Гірудотерапія»)

Заняття проводить Козинська Ольга Михайлівна

По закінченню семінару слухачам видається Диплом авторського зразка

Попередній запис та
додаткова інформація


по тел.
+38 (044) 485-17-88
+38 (050) 357-66-96
Ганна


м. Київ, вул. Фролівська, 8,
2 поверх, каб. № 6


e-mail:  lokos_k@bigmir.net

Увага!
Семінари проводяться за попереднім записом


 

06.12.2017
20.12.2017
17.01.2018

Майстер-клас Су Джок терапії

Семінари:

09-10.12.2017
Основи Су Джок терапії

15-17.12.2017
Трипочаткова акупунктура та хронопунктура
(див. «Програма
Су Джок терапії
»)

Попередній запис та
додаткова інформація
за тел.
(044) 485-17-88
(044) 485-23-90
(050) 357-66-96

Анна
(063)-240-10-38
Оксана

м. Київ, вул. Фролівська, 4,
2 поверх, каб. № 6
e-mail: 
lokos_k@bigmir.net


Семінар
«Комплексна гірудотерапія
за методом доктора
В.О. Савінова»
26-29.01.2018

(див. «Програми Гірудотерапія»)

Заняття проводить
Козинська Ольга Михайлівна

По закінченню семінару слухачам видається
Диплом авторського зразка

Попередній запис та
додаткова інформація

по тел.
+38 (044) 485-17-88
+38 (050) 357-66-96
Ганна

м. Київ, вул. Фролівська, 8,
2 поверх, каб. № 6
e-mail:
lokos_k@bigmir.net

Увага!

Семінари проводяться
за попереднім записом.

 

 

 

 

 


 

Головна

РефлексотерапіяВсе більш зростаюча незадоволеність хімічними лікарськими препаратами, часто недостатньо очищеними і не відповідними прийнятим стандартам, змушує нас шукати нові методи лікування. Одним з таких «нових» методів є рефлексотерапія, вік якої обчислюється вже більш ніж двома тисячоліттями.

Рефлексотерапія - метод старокитайської медицини, яка розглядає організм людини як єдине ціле в його тісному взаємозв'язку з навколишнім середовищем, глибоко вивчаючи при цьому вплив на людину як зовнішніх (Шість енергій) так і внутрішніх (шість типів емоційних станів) чинників. Рефлексотерапія корисна як хворим, так і здоровим людям, допомагаючи їм боротися з різними недугами, стресовими станами, попереджати розвиток того чи іншого захворювання шляхом стимуляції внутрішніх енергетичних ресурсів організму.

Серед основних напрямків рефлексотерапії все більшого поширення набуває метод Су Джок терапії, розроблений Президентом Міжнародної Асоціації Су Джок акупунктури, професором ПАК Чже Ву. Метод базується на принципах класичної рефлексотерапії, проте ідеї професора Пака, у тому числі система відповідності будови нашого тіла на кисті і стопі, Теорія Шести Кі та багато іншого, роблять цей метод унікальним завдяки його доступності для освоєння і застосування широкими верствами населення.

Метод Су Джок терапії дивовижно простий і ефективний. Су - кисть і Джок - стопа - найбільш стимульовані ділянки нашого тіла. Протягом усього життя людини відбувається природна стимуляція біологічно активних точок і зон, розташованих на кистях і стопах. І саме на стимуляції цих точок і зон засновані діагностика і лікування методом Су Джок.

Метод Су Джок дає можливість строго індивідуального підходу до лікування того чи іншого захворювання. Вибір методу лікування залежить від особистісних характеристик людини, її психоемоційного стану, соціального середовища, в якій знаходиться людина.

Серед основних концепцій, розроблених професором Паком в рамках Су Джок, найбільше поширення в практиці отримали концепція енергій Часу і Простору, концепція Шести енергій, Шести емоцій, Шести ментальних рівнів.

Концепція енергій Часу і Простору дає нам можливість лікування захворювань з урахуванням біоритмів людини; попередження загострення захворювань, пов'язаних з впливом тимчасових факторів; врахувати вплив стресових чинників на будь-якої протяжності за часом.

Концепція Шести енергій, Шести емоцій, Шести ментальних рівнів підтверджується на будь-якому рівні нашої діяльності. Розуміння взаємовідносин енергій, емоцій, ментального стану людини з органами і системами нашого тіла, їх зв'язок з виникненням захворювань допомагає по-новому подивитися на багато речей, поліпшити взаєморозуміння з оточуючими нас людьми.

У системі «Допоможи собі сам» метод Су Джок просто незамінний і знання його основ допоможе в будь-який час і в будь-якому місці надати допомогу собі та своїм близьким, тим більше, що для цього не потрібно спеціальних пристосувань. Діагностичним інструментом може служити кулькова ручка або сірник, а лікувальний ефект нададуть як насіння рослини, так і просто дрібні камінчики на дорозі.

Про те, як освоїти цей метод, на будь-якому рівні, що Вас цікавить, можете дізнатися на сторінці «Навчання» нашого сайту.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт сделан компанией веб дизайн сайта