RU UA

 

План проведення семінарів

МАЙСТЕР-КЛАС
«Огляд та демонстрация можливостей Су Джок терапії,
Трипочаткової акупунктури та хронопунктури»

Ціна 100,00 грн.

Навчальні ПРАКТИЧНІ СЕМІНАРИ

І. «Основи Су Джок терапії»

субота 10.00 - 16.00
неділя 10.00 - 16.00

Ціна 1800,00 грн.

ІІ. «Трипочаткова акупунктура та хронопунктура в Су Джок терапії»

п'ятниця 14.00 - 20.00
субота 10.00 - 16.00
неділя 10.00 - 16.00

Ціна 2700,00 грн.

Проводить семінар фахівець з
Су Джок терапії
Овчаренко Олег Михайлович

Су Джок Оннурі терапія
(Посвідчення № UKR000124, Міжнародна Су Джок Асоціація)

Увага!
Семінари проводяться при наявності 3-х і більше слухачів
за попереднім записом

Попередній запис та
додаткова інформація за тел.
(044) 485-17-88
(044) 485-23-90
(063) 240-10-38
Оксана

м. Київ, вул. Фролівська, 8,
2 поверх, каб. № 6
lokos-k.prom.ua
e-mail:
mix@lokos.com.ua
              lokos_k@bigmir.net


Можливе індивідуальне навчання
Вартість 20 у.о. за 1 годину.

 

 

 

 

 

 

Турмалінові аплікатори з магнітними вставками

Якщо у Вас виникли питання, скористайтеся формою зворотного зв'язку

Турмалиновый шийний аплікатор
Турмалиновый шийний аплікатор
ПШ-01
Призначення
Основою наколінника є система постійних магнітів і тканина, виготовлена за технологією «рідкого турмаліну» (мікрокристали турмаліну вплетені в нитки) діаметром 3 мм. Довгохвильове інфрачервоне випромінювання, яке турмалін починає випромінювати при нагріванні від тіла, негативні іони і магнітне поле, що проникають в глибокі шари шкіри, руйнують активні радикали та інші шкідливі речовини і стимулюють вироблення антиоксидантів. В результаті даного впливу відбувається розслаблення гладких м'язів, розширення кровоносних судин, поліпшується кровообіг і лімфообіг, підвищується вміст кисню в крові, активується енергетика клітин, регулюється робота нервової системи, посилюються імунні функції клітин. Завдяки застосуванню турмалінового наколінника нормалізується циркуляція крові в зоні впливу, усуваються симптоми, викликані впливом холоду і сирості, виключаються застійні явища, знімається біль, підвищується витривалість організму, зменшується знос суглобів, знімається напруга м'язів, підвищується загальнозміцнюючий вплив на організм. Застосування виробів з турмаліном сприяє відновленню суглобів і кісткової тканини, нормалізації кількості внутрішньосуглобової рідини і поліпшенню змазування суглобових поверхонь. Одночасний вплив декількома активними компонентами (магнітне поле, інфрачервоне випромінювання, негативні іони) забезпечує стійкий довготривалий ефект оздоровлення.

Виріб працює без підключення до джерела енергії, заряджаючись від сонця або будь-якого джерела тепла. Це вічний акумулятор сонячної енергії. Досить трьох годин сонячної зарядки для 7-10 денної роботи виробу.

Наколінник турмалиновый магнітний
Наколінник турмалиновый магнітний ПН-01
Лікувальні властивості турмаліну:

 • Виділення інфрачервоних променів,
 • Виділення негативних іонів,
 • Балансування біоструму людського організму,
 • Активація клітин за допомогою натурального енергетичного поля,
 • Ефективний захист від шкідливої радіації,
 • Вміст великої кількості мікроелементів і регулювання
 • фізіологічних функцій організму

Спосіб застосування

Перед застосуванням злегка змочіть турмалінову тканину на наколіннику. Потім зафіксуйте його безпосередньо на колінному суглобі. Приблизно через 5-10 хвилин з'являється помітне відчуття тепла і легке печіння. Час перших сеансів складає 10-15 хвилин 2 рази на день. Відповідно до індивідуального стану організму можна регулювати тривалість застосування наколінника. Якщо після початку застосування на шкірі виникає відчуття печіння, яке не завдає жодної шкоди шкірі, а вказує на активну дію турмаліну, то це є нормальним явищем. Після зняття аплікатора відчуття зникають через 2-3 години.

Пояс турмалиновый магнітний

Пояс турмалиновый магнітний
ПСП-01 (розмір XL)
Турмаліновий наколінник можно використовувати і без змочування водою. В цьому випадку для виділення тепла потрібно більш тривалий час.

Через 7 днів час аплікації можна збільшити, додаючи по 2-3 хвилині кожні 7 днів і довести час одного сеансу до 20-25 хвилин (виникає відчуття стійкого тепла) 2 рази на день та підтримувати такий режим протягом 3-х місяців. Після місячної перерви курс можна повторити, дотримуючись того же режиму впливу. При гарній переносимості допускається використання наколінника протягом 20 хвилин 2 рази на день протягом 3 місяців. Тривалість одного сеансу регулюється індивідуальною чутливістю до турмаліну, поява відчуття різкого печіння є сигналом для припинення аплікації з метою уникнення можливих шкірних опіків.

Характеристика

Наколінник виготовлений з щільної еластичної тканини, на ньому є вставка з тканини з турмаліновим покриттям і системою постійних магнітів. Термін дії турмаліну не обмежений, термін придатності турмалінової вставки визначається станом тканинної основи. Наколенник містить 8 постійних магнітів, що створюють магнітне поле силою 500 Гаусів. Магнітні властивості зберігаються протягом 7 років.

Рекомендації по догляду

Строго заборонено тривалий час замочувати наколінник у воді і при пранні використовувати пральний порошок, відбілювачі і мило. Рекомендується легке прання в чистій воді (час прання в межах 5 хвилин) при температурі до 40°С. Такий спосіб прання не впливає на ефективність дії турмалінового наколінника.

Протипоказання і запобіжні заходи

Забороняється використовувати виріб при високій температурі тіла, а також на ділянках з ураженням шкіри. При гострих ушкодженнях м'яких тканин (травми, забої, розтягнення) наколінник може бути використаний не раніше, ніж через 24 години після отримання травми. Не можна використовувати при геморагічних інсультах і при гіперфункції щитоподібної залози. Вагітним і жінкам, які годують груддю, слід утриматися від використання аплікатора.

З обережністю використовувати хворим з кардіостимуляторами та схильним до алергії людям.

ТУ 8439-033-21664678-2012

Турмаліновий шийний аплікатор
(з магнітними вставками) ПШ-01

Показання до застосування

 • головний біль, обумовлений психічними і емоційними факторами;
 • грижі міжхребцевих дисків;
 • болі в шиї і міжлопаткової області;
 • вегето-судинна дістонія;
 • нервове напруження, стрес;
 • безсоння;
 • стомлюваність,
 • нервове виснаження;
 • тривале перебування на холоді.

Спосіб застосування

Перед застосуванням злегка змочіть турмаліновому тканину. Зафіксуйте аплікатор безпосередньо в тому місці, де є больові відчуття. Приблизно через 3-5 хвилин з'являється помітне відчуття тепла і легке печіння. Час перших сеансів складає 5-7 хвилин 2 рази на день. У відповідності з індивідуальним станом організму можливо регулювати тривалість застосування аплікатора. Якщо після початку застосування на шкірі виникає відчуття печіння, яке не завдає жодної шкоди шкірі, з вказує на активну дію турмаліну, то це є нормальним явищем,. Після зняття аплікатора відчуття зникають через 2-3 години.

Турмаліновий аплікатор може використовуватися і без змочування водою в цьому випадку для виділення тепла потрібно більш тривалий час.

Через 7 днів час аплікації можна збільшити, додаючи по 2-3 хвилини кожні 7 днів і довести час одною сеансу до 15-17 хвилин (виникає відчуття стійкого тепла) 2 рази на день, і підтримувати такий режим протягом 3-х місяців. Після місячної перерви курс можливо повторити, дотримуючись такого же режим впливу. При гарному сприйнятті допускається використання аплікатора протягом 20 хвилин 2 рази на день протягом 3 місяців. Тривалість одного сеансу регулюється індивідуальною чутливістю до турмаліну, поява відчуття різкого печіння є сигналом для припинення аплікації щоб уникнути виникнення шкірних опіків.

ТУ 8439-033-21664678-2012

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт сделан компанией веб дизайн сайта