RU UA

 

План проведення семінарів

МАЙСТЕР-КЛАС
«Огляд та демонстрация можливостей Су Джок терапії,
Трипочаткової акупунктури та хронопунктури»

Ціна 100,00 грн.

Навчальні ПРАКТИЧНІ СЕМІНАРИ

І. «Основи Су Джок терапії»

субота 10.00 - 16.00
неділя 10.00 - 16.00

Ціна 1800,00 грн.

ІІ. «Трипочаткова акупунктура та хронопунктура в Су Джок терапії»

п'ятниця 14.00 - 20.00
субота 10.00 - 16.00
неділя 10.00 - 16.00

Ціна 2700,00 грн.

Проводить семінар фахівець з
Су Джок терапії
Овчаренко Олег Михайлович

Су Джок Оннурі терапія
(Посвідчення № UKR000124, Міжнародна Су Джок Асоціація)

Увага!
Семінари проводяться при наявності 3-х і більше слухачів
за попереднім записом

Попередній запис та
додаткова інформація за тел.
(044) 485-17-88
(044) 485-23-90
(063) 240-10-38
Оксана

м. Київ, вул. Фролівська, 8,
2 поверх, каб. № 6
lokos-k.prom.ua
e-mail:
mix@lokos.com.ua
              lokos_k@bigmir.net


Можливе індивідуальне навчання
Вартість 20 у.о. за 1 годину.

 

 

 

 

 

 

Светоимпульсные прилади, апарати ін.

Якщо у Вас виникли питання, скористайтеся формою зворотного зв'язку

ІНСТРУКЦІЯ до приладу світлоімпульсного полікольорного «СуДжок-ТРИЦВІТ»

светоимпульсный прилад СуДжок-ТРИЦВЕТ

1. Загальні вказівки

Прилад призначений для впливу світлом червоного, зеленого і синього кольорів в імпульсному режимі і застосовується для профілактики і лікування захворювань з використанням методів Су Джок терапії.

2. Технічні характеристики

2.1  Довжина хвилі:
синій колір
зелений колір
червоний колір
 
- 465-475 нм
- 515-525 нм
- 620-630 нм
2.2  Напруга живлення - 3В (2 шт. батарейки по 1,5В типу AAA)
2.3  Режим впливу
- імпульсний з частотою 1Гц, 5Гц, 20Гц
2.4  Час безперервної роботи - понад 15 годин (від комплекту нових батарейок)
2.5  Гарантійний термін - 6 місяців

3. Пристрій приладу

Світлоімпульсний прилад являє собою пристрій, що використовує випромінювання напівпровідникового світлодіоду, модульоване низькочастотним сигналом. Корпус приладу виконаний у вигляді циліндричної ручки. У нижній частині корпусу знаходиться світлодіод з оптичною системою, модуль управління і 2 керуючі кнопки. У верхній частині корпусу розташовується відсік для батарейок.

Для зручності використання в прилад вбудований вібромотор, який виконує функції індикатора при включенні / виключенні, зміні режимів, а також відліку 30 секундних інтервалів часу роботи приладу.

Для установки, або заміни батарейок необхідно відґвинтити верхню частину корпусу та встановити/замінити батарейки. Встановлення батарейок повинно проводитись таким чином, щоб «мінус» батарейок був спрямований у бік пружини, а «плюс» - у бік заглушки батарейного відсіку. У разі неправильної установки батарейок прилад працювати не буде (при цьому прилад має вбудований захист від включення з невірно встановленими батарейками).

При тривалому зберіганні приладу рекомендується вийняти батарейки з приладу і зберігати їх окремо.

4. Режими роботи

Світлоімпульсний прилад має 2 основні режими: синхронний і асинхронний. Кожен основний режим містить ще 12 режимів: 4 колірних режиму (червоний, зелений, синій, і послідовна зміна кольорів), кожен з яких має 3 частотних режиму (1Гц, 5Гц, 20Гц).

Перемикання між режимами індукується відповідним режимом вібрації. Нижче наведені відповідності режимів вібрації і режимів роботи приладу:

       Вібросигнал Режим індикації
1 Один безперервний довгий (тривалість 1 сек.) вмикання / вимикання приладу
2 Один короткий 30 секундний інтервал
3 Два коротких початок відліку 30 сек. інтервалу
4 Три коротких Вмикання / вимикання вібросигналу
5 Чотири коротких Перемикання між режимами
«Синхронний» / «асинхронний»

Вибір необхідних режимів здійснюється 2 керуючими кнопками. При зміні основних режимів (синхронного / асинхронного) здійснюється віброіндикація (див. Таблицю вище).

При зміні частотних режимів, або колірних режимів в межах одного з основних режимів (синхронного / асинхронного), через 3-4 секунди вибросигнал вкаже початок відліку    30-секундних інтервалів. Далі ця ж віброіндикація буде повторюватися через кожні      30 секунд.

Кнопка, що розташована ближче до світлодіоду (кнопка меншого діаметру), є кнопкою вибору колірного режиму і управляє зміною колірних режимів.

Кнопка, розташована ближче до середини приладу (кнопка великого діаметра), є кнопкою вибору частотного режиму. Ця кнопка також служить і для вмикання / вимикання приладу. Перемикання між основними режимами (синхронним / асинхронним) виконується одночасним натисканням 2-х кнопок. При цьому має бути присутня відповідна віброіндикація (згідно таблиці).

4.1. Синхронний і асинхронний режими

  1. У синхронному режимі зміна частотного режиму поширюється на всі колірні режими. У асинхронному режимі кожному колірному режиму задається свій індивідуальний частотний режим.
  2. У синхронному режимі при послідовній зміні кольорів (режим послідовної зміни кольорів) кольори змінюються один за одним, без інтервалів та затримок.

У асинхронному режимі при послідовній зміні кольорів (режим послідовної зміни кольорів), для кожного кольору виділений 3-х секундний інтервал. Тобто кольори будуть змінювати один одного через 3 секунди. Причому, кожному кольору, в цей 3-х секундний інтервал, може бути призначена своя частота - 1Гц, 5Гц або 20Гц.

Наприклад, якщо перебуваючи в синхронному режимі, обраний колірний режим зелений, і в ньому змінююється частотний режим з 1Гц на 5Гц, то ця зміна буде діяти і у всіх інших колірних режимах (червоний, синій, послідовна зміна кольорів). У той же час, якщо виконати аналогічні дії в асинхронному режимі, то зміна частотного режиму (з 1Гц на 5Гц) діятиме тільки на зелений колірний режим. А всі інших колірні режими будуть перебувати у своїх незалежних частотних режимах, які були задані раніше.

5. Порядок роботи

ля включення приладу необхідно натиснути і утримувати протягом 3-х секунд кнопку зміни частотного режиму (велику кнопку). Приблизно через 3 секунди прилад включиться сигналом включення буде один довгий вібросигнал.

При першому включенні (після зміни батарейок) прилад автоматично переходить в основний режим синхронної і кольорної послідовної зміни кольорів з частотою 1Гц. Надалі, при включенні приладу активується останній робочий режим, тобто режим, який був встановлений останнім до виключення приладу.

Для зміни колірного режиму необхідно короткочасно натиснути і відпустити кнопку вибору колірного режиму (маленьку кнопку). При цьому зміна колірного режиму відбуватиметься циклічно (при кожному натисканні / відпуску кнопки) наступним чином - червоний, зелений, синій / червоний, зелений, синій -  знову червоний, зелений, синій / червоний, зелений, синій - і т.д. циклічно.

Для зміни частотного режиму необхідно короткочасно натиснути і відпустити кнопку зміни частотного режиму (більшу кнопку). Частотний режим аналогічно колірному режиму, змінюється циклічно наступним чином - 5Гц, 20Гц, 1Гц і далі по циклу. При цьому зміна частотного режиму буде відповідати активному основного режиму (синхронному або асинхронному).

Для зміни основного режиму (синхронного / асинхронного) необхідно натиснути одночасно 2 кнопки. Після зміни основного режиму, прилад автоматично переходить в режим послідовної зміни кольорів з частотою 1Гц, відповідному кожному з режимів.

Для виключення приладу необхідно натиснути і утримувати протягом 3-х секунд кнопку зміни частотного режиму (більшу кнопку). Приблизно через 3 секунди прилад вимкнеться. Сигналом вимикання буде один довгий вібросигнал.

Прилад автоматично вимикається через 5 хвилин безперервної роботи за умови відсутності натискання кнопок (зміни режимів) у зазначені 5 хвилин. Вмикати прилад, при необхідності, можна стандартним чином - натиснути та утримувати протягом          3-х секунд кнопку зміни частотного режиму (більшу кнопку).

Віброіндикація режимів приладу може бути відключена. Для цього необхідно натиснути і утримувати 3 секунди кнопку зміни колірного режиму (маленьку кнопку). Для включення віброіндикація необхідно повторити вказану дію. За замовчуванням, віброіндикація включена.
При виключенні приладу відбувається запам'ятовування поточного активного режиму. Тобто при наступному включенні автоматично активується останній робочий режим.

При зміні батарейок всі режими скидаються, і прилад переходить у вихідний режим (основний режим - синхронний - послідовна зміна кольорів із частотою 1Гц).

6. Проведення лікування

Для ефективного впливу на біологічноактивні точки і зони підбирають необхідний діапазон світлового випромінювання з урахуванням характеру захворювання та локалізації патологічного процесу.

Вибравши певний режим роботи, і зафіксувавши колір, необхідно встановити робочу частину приладу, в якій розташований світлодіод, перпендикулярно поверхні шкіри в потрібну точку, або зону.

Рекомендована тривалість впливу на одну точку 30-60 секунд. При хронічних захворюваннях допускається збільшення часу впливу до 3-х хвилин. При лікуванні дітей тривалість впливу може бути скорочена. Протягом однієї лікувальної процедури можна впливати на декілька точок.

Світлоімпульсний прилад застосовують для надання світлового впливу на точки відповідності різних систем відповідності Су Джок. Кількість лікувальних процедур визначається індивідуально, залежно від характеру і тяжкості патологічного процесу.

7. Запобіжні заходи

При роботі з приладом методом Оннурі ірідотерапії слід уникати попадання прямого світлового потоку в зіницю. Необхідно дотримуватися обережності при впливі приладом на точки відповідності голови у хворих, що страждають артеріальною гіпертензією.

Протипоказання для використання приладу при його правильній експлуатації не виявлено.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт сделан компанией веб дизайн сайта