RU UA

 

План проведення семінарів

МАЙСТЕР-КЛАС
«Огляд та демонстрация можливостей Су Джок терапії,
Трипочаткової акупунктури та хронопунктури»

Ціна 100,00 грн.

Навчальні ПРАКТИЧНІ СЕМІНАРИ

І. «Основи Су Джок терапії»

субота 10.00 - 16.00
неділя 10.00 - 16.00

Ціна 1800,00 грн.

ІІ. «Трипочаткова акупунктура та хронопунктура в Су Джок терапії»

п'ятниця 14.00 - 20.00
субота 10.00 - 16.00
неділя 10.00 - 16.00

Ціна 2700,00 грн.

Проводить семінар фахівець з
Су Джок терапії
Овчаренко Олег Михайлович

Су Джок Оннурі терапія
(Посвідчення № UKR000124, Міжнародна Су Джок Асоціація)

Увага!
Семінари проводяться при наявності 3-х і більше слухачів
за попереднім записом

Попередній запис та
додаткова інформація за тел.
(044) 485-17-88
(044) 485-23-90
(063) 240-10-38
Оксана

м. Київ, вул. Фролівська, 8,
2 поверх, каб. № 6
lokos-k.prom.ua
e-mail:
mix@lokos.com.ua
              lokos_k@bigmir.net


Можливе індивідуальне навчання
Вартість 20 у.о. за 1 годину.

 

 

 

 

 

 

Лампа TDP

Якщо у Вас виникли питання, скористайтеся формою зворотного зв'язку

HUAN QIU TDP
СПЕЦІАЛЬНИЙ
ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ТЕРАПЕВТИЧНИЙ АПАРАТ

ВВЕДЕННЯЛампа HUAN QIU TDP в Киеве

Спеціальний електромагнітний хвильовий апарат торгової марки Huanqiu TDP (абревіатура китайських слів) - це важливе досягнення фірми «Chong Qing HuanQiu Medical Instrument Co., LTD». Він сприяє метаболізму в організмі людини, покращує кровообіг, стимулює зростання, розвиток людини і допомагає одужанню від багатьох захворювань, а також зменшує запалення, припухлість тканин, послаблює біль, покращує сон, сприяє регенерації клітин шкіри і, крім того, виконує психологічну функцію. Це новий тип медико-терапевтичних апаратів широкого застосування. Згідно з результатами досліджень Академії наук Китайської Республіки, цей пристрій не має побічного впливу на тіло людини.

Апарат TDP, який багато хто називає «Таємничої лампою», завоював Золотий Приз «Винахід і інновація» на Міжнародній ярмарці, отримав срібний приз на Бельгійській 35 міжнародній ярмарці винаходів «Еврика», має ліцензію на продаж, видану Управлінням з контролю за продуктами і ліками (США). Нова модель апарату TDP - «Shen Deng" успішно використовується багатьма китайськими медичними установами та визнана численними медичними інститутами та пацієнтами в багатьох країнах, включаючи США, Німеччину, Японію. Це щось на зразок «сімейного лікаря» у Вашому житті.

Завдяки відбору високоякісних матеріалів, раціональному дизайну, ретельній обробці і строгому контролю Відділ технологічного розвитку фірми «Chong Qing HuanQiu Medical Instrument Co., LTD» виготовляє апарати TDP, які дуже прості і практичні в експлуатації. Їх надійна функція постійної рівноваги робить їх найкращими серед подібних виробів.

ПРИНЦИП РОБОТИ

Основною частиною пристрою TDP є лікувальна плита, яка складається з більш ніж тридцяти хімічних елементів, що мають істотний вплив на організм людини. Вони агломерованих в суміш з особливою технічною майстерністю. У той же час елементи плити можуть випромінювати певний вид електромагнітних хвиль, які мають різну довжину і різну енергію, причому електронна енергія перетворюється в теплову енергію. Діапазон довжини хвиль (2-25U) і діапазон їх енергії (28-35 милливатт / см²) є ідентичними діапазону складних електромагнітних хвиль, випромінюваних людським тілом. Тому електромагнітна хвиля легко сприймається і зберігається інформаційним лічильником нуклеотидів і за певних умов може абсорбуватися людським організмом через внутрішні органи. Таким чином, абсорбовані електромагнітні хвилі можуть стимулювати UN-стійкі структури тіла людини (такі як відмерлі клітини і димерні патологічні зміни і т.п.). Дезінтеграція і посилення здатності тіла людини до саморегуляції і зміцненню його імунної системи сприяє швидкому одужанню пацієнта. Здорові люди зміцнюють свою опірність до багатьох видів захворювань.

УСТАНОВКА І НАЛАДКА ПРИСТРОЮ

 1. Вставте верхній з'єднувач А терапевтичної головки в отвір В плеча апарату і легенько прикрутіть ґвинтом С, поки гвинт С не перестане рухатися (Не прикладайте занадто велику силу, щоб не пошкодити ґвинт).
 2. Вставте різьбу D опорного стояка 3 в отвір Е основи 4. Щільно прикрутіть кришку з подвійною нарізкою знизу до різьби стояка.
 3. Приєднайте верхню частину 5 апарату TDP до нижньої частини 6 стояка і міцно прикрутіть до упору.
 4. Регулювання:
  1. Звільніть ґвинт С для обертання терапевтичної головки.
  2. Звільніть ґвинт G, щоб регулювати площину верхньої частини і повертати її на 360 градусів.
  3. Звільніть ґвинт Н, щоб підняти або опустити з'єднувальний важіль 6 і вибрати висоту положення терапевтичної головки.
 5. Необхідно приєднати з'єднувач в положенні К перед включенням в електричну мережу.
 6. Для власної безпеки обов'язково виконайте заземлення апарата за допомогою кабелю заземлення.
 7. Увімкніть апарат і підключіть електричний струм. Якщо радіатор відволожився, може з'явитися пар, але це явище зникне через деякий час після включення струму.

ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Після здійснення монтажу лампи TDP встановіть терапевтичну головку в потрібне положення.

1. Механічна установка часу:

 1. Специальный электромагнитный терапевтический аппарат лампа HUAN QIU TDPПідключення енергопостачання: включіть перемикач потужності, вставивши вилку з'єднувача в гніздо електроживлення, відрегулюйте кнопку установки часу. Лампа буде готова до експлуатації після розігрівання протягом 10-15 хвилин, коли загориться індикаторна лампочка.
 2. Положення для опромінення: помістіть хвору частину тіла або відповідну акупунктурную точку безпосередньо під головкою лампи.
 3. Відстань для опромінення: відповідну відстань від головки лампи до хворої частини тіла становить 20-30 см (8-12 дюймів). Оптимальний результат можна отримати в тому випадку, якщо зберігається локальна температура шкіри 40°С, і пацієнт відчуває себе комфортно.
 4. Якщо перемикач температури лікувального апарату знаходиться в положенні «-», це означає високу температуру. Якщо перемикач знаходиться в положенні «=», це означає 70% від максимальної температури. Якщо вимикач в положенні «0», це означає, що електроенергія відключена.
 5. Час опромінення: кожен сеанс триває від 30 до 60 хвилин і проводиться 1 - 2 рази на день; курс лікування триває від 5 до 10 днів, але може тривати і довше з метою профілактики та збереження здоров'я.

2. Цифрове регулювання часу:

 1. Клавіші функцій: TIMING, RESET, START / PAUSE (регулювання часу, обнулення, ПУСК / ПАУЗА).
 2. Система дисплея: чотиризначний дисплей, зелений
 3. Напруга енергопостачання: 220В (50-60 гц)
 4. Споживана потужність: ≤ 250 Вт ± 20 Вт
 5. Споживана потужність регульованою плити: <1 Вт
 6. Робочий режим: а) Регулювання часу; б) Звичайна експлуатація
 7. Інтервал установки часу: 00: 00-95: 00 хвилин (мінімальна одиниця регулювання - 5 хвилин). Управляється клавішею TIMING (регулювання часу).
 8. Режим відображення регулювання часу: послідовне зменшення чисел.
 9. Перевірте загальний робочий час по екрану. Початковий час становить 0 годин. Коли загальний час перевищить 1000 годин, зумер нагадає про те, що необхідно поміняти випромінюючу плиту. Загальний час повертається до 0 (деякі моделі не оснащені цією функцією).
 10. Після завершення установки часу світло індикатора гасне.
 11. Апарат має перемикач живлення (ON / OFF).

3. Експлуатація:

 1. Поверніть перемикач живлення (ON / OFF), лампочка індикатора не горить, на екрані видно зображення загального робочого часу.
 2. Натисніть клавішу START / PAUSE (ПУСК / ПАУЗА), на екрані з'явиться напис CONT, що означає ПРОДОВЖУЙТЕ. Індикатор при цьому світиться.
 3. Натисніть кнопку RESET (обнулення, перезавантаження), на екрані з’являться цифри 00:00; відрегулюйте робочий час кнопкою TIMING (регулювання часу).
 4. У режимі регулювання часу ви можете включати клавішу START / PAUSE (ПУСК / ПАУЗА), щоб зупинити або продовжувати роботу; регулюйте час клавішами RESET і TIMING.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

1. Діапазон опромінення: 2 - 25 мікрон
2. Напруга: змінний струм 220В/50 Гц
(можуть випускатися апарати на 110 В і 60 Гц)
3. Потужність: 250 Вт (один), 500 Вт (дві)
4. Таймер: 0-60 хвилин
5. Температура лікувальної плити:  ≥ 280°С
6. Діаметр лікувальної плити: 124 мм, 166 мм
7. Температура робочого місця: 5 - 40 °С
8. Вологість робочого місця: ≤ 80%
9. Термін дії плити опромінення: 1000 г.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

 1. Під час експлуатації не доторкайтеся до голівки лампи. Апарат TDP необхідно берегти від вологи і різких ударів і струсів. Плиту потрібно захищати від пошкоджень, її в жодному разі не можна мити ніякої рідиною.
 2. Хвора частина тіла повинна бути виставлена безпосередньо під випромінювання, інакше лікувальний ефект буде недостатнім. Коли лампа використовується для терапії ділянок у людини необхідно застосовувати ефективні заходи безпеки, щоб захистити очі. Якщо пацієнтом є дитина, температуру опромінення потрібно знизити.
 3. Відстань між пацієнтом і плитою лампи не повинно бути дуже малою, щоб запобігти нещасному випадку при нагріванні лампи.
 4. Щоб уникнути нещасних випадків, не дозволяйте дітям включати апарат або підходити близько до голівки лампи, коли вона нагрівається.
 5. При першому використанні або після довгої перерви лікувальна головка може злегка диміти, але це явище зникне після прогрівання.
 6. Якщо плита лампи набуває темно-червоний колір, її необхідно замінити (через 1 рік, якщо користуватися апаратом по 4:00 щодня).
 7. Необхідно уважно вивчити робочу напругу апарату TDP і перш, ніж вставити вилку в гніздо, переконатися, що напруга відповідна напрузі в локальній мережі, інакше апарат буде пошкоджений. Якщо лампа не працює, в першу чергу перевірте сполучні кабелі і в разі необхідності замініть їх.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Лікування апаратом TDP протипоказано при таких симптомах: висока температура тіла, відкритий туберкульоз легенів, артеріосклероз в серйозній стадії, схильність до кровотечі. Пацієнти з підвищеним кров'яним тиском повинні уникати опромінення голови і не застосовувати апарат занадто довго.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт сделан компанией веб дизайн сайта