RU UA

 

План проведення семінарів

МАЙСТЕР-КЛАС
«Огляд та демонстрация можливостей Су Джок терапії,
Трипочаткової акупунктури та хронопунктури»

Ціна 100,00 грн.

Навчальні ПРАКТИЧНІ СЕМІНАРИ

І. «Основи Су Джок терапії»

субота 10.00 - 16.00
неділя 10.00 - 16.00

Ціна 1800,00 грн.

ІІ. «Трипочаткова акупунктура та хронопунктура в Су Джок терапії»

п'ятниця 14.00 - 20.00
субота 10.00 - 16.00
неділя 10.00 - 16.00

Ціна 2700,00 грн.

Проводить семінар фахівець з
Су Джок терапії
Овчаренко Олег Михайлович

Су Джок Оннурі терапія
(Посвідчення № UKR000124, Міжнародна Су Джок Асоціація)

Увага!
Семінари проводяться при наявності 3-х і більше слухачів
за попереднім записом

Попередній запис та
додаткова інформація за тел.
(044) 485-17-88
(044) 485-23-90
(063) 240-10-38
Оксана

м. Київ, вул. Фролівська, 8,
2 поверх, каб. № 6
lokos-k.prom.ua
e-mail:
mix@lokos.com.ua
              lokos_k@bigmir.net


Можливе індивідуальне навчання
Вартість 20 у.о. за 1 годину.

 

 

 

 

 

 

Магнітні наклейки

Якщо у Вас виникли питання, скористайтеся формою зворотного зв'язку

Магнітна акупунктурна накладка для позбавлення від болюМагнітна акупунктурна накладка для позбавлення від болю

Показання: біль у шиї, біль у плечах, болі в спині, болі в області талії, болі в колінах, розтягнення, удари, болі в суглобах і в м'язах, зубний біль.

Специфікація: Φ18*0.6мм

 

 

 

 

Магнітна нанометрическая акупунктурна накладка для лікування жіночих хворобМагнітна нанометрична акупунктурна накладка для лікування жіночих хвороб

Показання: менструальні болі, мастит, гіперплазія молочної залози.

Специфікація: Φ19*0.6мм

 

 

 

 

 

Магнітна нанометрическая акупунктурна накладка для лікування кашлю та астмиМагнітна нанометрична акупунктурна накладка для лікування кашлю та астми

Показання: кашель, хронічний бронхіт і астма.

Специфікація: Φ20*0.6мм

 

 

 

 

Магнітна нанометрическая акупунктурна накладка для позбавлення від зайвої вагиМагнітна нанометрична акупунктурна накладка для позбавлення від зайвої ваги

Специфікація: Φ20*0.6мм

 

 

 

 

 

Магнітна нанометрическая акупунктурна накладка щоб кинути палитиМагнітна манометрична акупунктурна накладка, щоб кинути палити

Специфікація: Φ20*0.6мм

Упаковка: 3 шт. на аркуші, 3 листа в коробці

Зберігання: Зберігати в прохолодному, сухому місці.

Термін придатності: два роки
 
MAGIC®

Shanghai Magnet & Biotech Co., Ltd

Фірма "Shanghai Magnet & Biotech Co., Ltd." була заснована в 1993 р і має 15 філій в Китаї. Це професійний виробник і дистриб'ютор лікувальних виробів, створених на основі загальновизнаних біотехнологій. Спеціалізується в області науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, виробництва та продажу магнітних акупунктурних накладок, а також нанометричних акупунктурних накладок, що випромінюють хвилі інфрачервоного діапазону віддаленого спектра. Продукція продається в 5000 аптеках, а також експортується в США, Європу, Африку і Південно-Східну Азію.

Акупунктурні накладки мають сертифікат Ради Європи та зареєстровані в Управлінні з контролю за продуктами і ліками (США).

МАГНИТНА акупунктурна накладка для позбавлення від болю

Магнітна акупунктурна накладка - це м'яка біомагнітна накладка для ослаблення болю. Це результат творчого об'єднання досягнень магнітної біотехнології і традиційної китайської голкотерапії. Накладка складається з гіпоалергенного пластиру, магнітного порошку і препаратів традиційної китайської медицини (ПВМ). Висока ефективність застосування накладок була неодноразово доведена.

Як діють накладки?

Згідно запатентованої технології виробництва, кожна магнітна акупунктурна накладка може створювати в біологічно активній точці нашого тіла напіврівномірне магнітне поле, генерувати слабке енергетичне поле і стимулювати природний механізм позбавлення від болю в нашому організмі.
Інфрачервона фотонна енергія далекого спектра і структура клітини створюють енергетичний резонанс, що викликає тепловий ефект. З іншого боку, інфрачервоні короткі хвилі проникають в шкіру і стимулюють відповідні акупунктурні точки, приводячи в дію природний механізм зняття болю.

Крім того, напіврівномірне магнітне поле відкриває шлях для проникнення в клітини нашого тіла препаратів традиційної китайської медицини, що містяться в накладці і допомагають полегшити біль.

Заміна голок магнітним полем

Магнітне поле замінює акупунктуру, а накладка замінює голки. Магнітний порошок в акупунктурній накладці створює на 48 годин рівномірне магнітне поле, стимулюючи біоактивні точки нашого організму і прискорює кровообіг, внаслідок чого біль вщухає.

Магнітна нанометрична акупунктурна накладка, що випромінює хвилі далекого інфрачервоного діапазону - це м'яка біотехнологічна накладка для ослаблення болю.

Магнітна нанометрична акупунктурна накладка, що випромінює хвилі далекого інфрачервоного діапазону - це м'яка біотехнологічна накладка для ослаблення болю.

Вона базується на китайській голкотерапії і використовує інфрачервоне випромінювання далекої області спектра нанометричного керамічного порошку. Нанометрична акупунктурная накладка - це вдале поєднання традиційної акупунктури і сучасних високих технологій.

Заміна моксібустіона (акупунктури) променевою терапією

Нанометричний керамічний порошок в акупунктурній накладці може постійно, при нормальній температурі, випромінювати інфрачервоні промені далекої області спектра. Його випромінювання на 7% сильніше, ніж випромінювання звичайного інфрачервоного матеріалу. Він стимулює біоактивні точки і резонує з тканинами тіла людини, в результаті чого підвищується температура підшкірних тканин, поліпшується кровообіг нашого організму. Це зменьшує біль без ризику, пов'язаного з традиційною акупунктурою.

Три характеристики

  1. Немає загрози інфекції - немає пошкодження шкіри
  2. Немає болю - тільки сліди клею на зовнішній поверхні шкіри
  3. Немає опіків - відчуття помірного тепла на шкірі

Питання, які найбільш часто задаються

Чи безпечні магнітні накладки?

Магнітна терапія використовувалася протягом багатьох століть, і зараз активно застосовується в усьому світі. Накладки є натуральним продуктом, з мінімальним побічним впливом на організм людини.

Як їх застосовувати?

Одна або більше акупунктурних накладок можуть поміщатися безпосередньо на больову область або на будь-яку з біологічно активних точок, пропонованих на схемі акупунктурних точок. Накладайте пластир на чисту, суху шкіру. Міцно притисніть клейкою основою до тіла людини.

Як довго слід носити пластир?

Замініть стару накладку новою через 2 дні. Як правило, курс лікування триває один тиждень, але при важковиліковних захворюваннях може знадобитися 4-8 циклів терапії.

Скільки пластирів можна носити одночасно?

Можна одночасно накладати кілька пластирів. Їх кількість залежить від області та інтенсивності болю.

Чи потрібно накладати пластир на кожну рекомендовану акупунктурную крапку?

Це тільки рекомендації. Виберіть точку, яка, на Вашу думку, дає максимальний ефект. Якщо бажаного результату немає, накладку слід наклеїти поруч з рекомендованою точкою.

Однаковий чи ефект ми отримаємо, якщо пластир не зовсім збігається з акупунктурними точками?

Реальна область впливу в 4-5 разів більше розміру накладки, тому нічого страшного, якщо пластир буде трохи зміщений, але все ж кращий результат досягається, якщо наклеїти його безпосередньо на рекомендовані точки.

Чи можна повторно використовувати пластир або передавати використаний пластир іншій особі?

Ні. Не можна повторно використовувати пластир і передавати його іншим особам. Пластиру накладка може використовуватися тільки один раз.

Чи можна приймати ванну, душ або плавати, не знімаючи пластиру?

Так, можна спокійно приймати ванну, душ і плавати, не знімаючи пластиру.

Коли можна накладати новий пластир на те ж місце?

Дозвольте шкірі подихати, перш ніж застосувати новий пластир. Можна також наклеїти нову пов'язку поряд з акупунктурної точкою. Перш ніж повторити процес, знову переконайтеся, що Ваша шкіра чиста і суха.

Як краще зняти пластир?

Злегка потягніть за край у напрямку до центру. Залишок клею можна видалити лосьйоном для очищення шкіри на основі лимона або протерти шкіру спиртом. Накладка може залишити незначну забарвленість на деяких типах шкіри. Через кілька днів ці сліди повністю зникнуть.

Чи можна всім без винятку застосовувати накладки? (УВАГА!)

Ні, накладки не можна застосовувати, якщо у Вас електронний стимулятор серця. Не накладайте пластир на живіт під час вагітності. Не використовуйте у разі подразнення шкіри. Накладки не рекомендуються при чутливій шкірі. Спочатку може виникнути відчуття печіння або свербіж - це нормально. Тільки для зовнішнього застосування. При будь-якому нездужанні, звертайтеся до лікаря. У деяких випадках після застосування накладки спочатку біль може торхи посилитися - це закономірний результат впливу накладки на енергію самозцілення організму. Тримайте подалі від дітей.

Схема акупунктурних точок

МАГНІТНІ / НАНОМЕТРІЧНІ АКУПУНКТУРНІ НАКЛАДКИ
ДЛЯ ЗНЯТТЯ БОЛЮ

СИМПТОМИ ОСНОВНІАКУПУНКТУРНІ ТОЧКИ ДОДАТКОВІ АКУПУНКТУРНі ТОЧКИ
Біль в шиї Больові точки, BL10-Tianzhu, GB21-Jianjing, DU14-Dazhui GB20-Fengchi, SJ5-Waiguan, LI4-Hegu
Біль в плечі Больові точки, GB21-Jianjing, SI14-Jianwaishu, SI11-Tianzhong LI11-Quchi, LI15-Jianyu
Біль в спині Больові точки, BL13-Feishu, BL43-Gaohuang, BL18-Ganshu, BL25-Dachangshu За вказівкою лікаря
Біль в области талії Больові точки, BL22-Sanjiaoshu, BL52-Zhishi, BL23-Shenshu, BL25-Dachangshu, DU3-Yaoguan RN12-Zhonghuan, KI16-Mangshu, SP9-Yinlingquan, ST36-Zusanli
Біль в колінах Больові точки, ST34-Liangqiu, EX-LE5-Waiyaoyan, SP10-Xuehai, ST36-Zusanli, BL40-Weizhong SP6-Sanyinjiao, KI1-Yongquan
Разтягнення Забії Больові точки За вказівкою лікаря
Біль в суглобах та в м’язахЗубний біль Больові точки За вказівкою лікаря

Болі в шиї

Болі в шиї

Болі в плечах

Болі в плечах

Болі в області талії

Болі в області талії

Болі в спині

Болі в спині

Болю в колінах

Болю в колінах

МАГНІТНІ АКУПУНКТУРНІ НАКЛАДКИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЖІНОЧИХ ХВОРОБ

СИМПТОМИ ОСНОВНІАКУПУНКТУРНІ ТОЧКИ ДОДАТКОВІ АКУПУНКТУРНі ТОЧКИ
Менструальні болі RN6-Qihai, RN4-Guanyuan, RN3-Zhongji, EX-CA1-Zigong ST36-Zusanli
Гіперплазія молочної залози Мастит Больові точки, ST13-Qihu, RN17-Sanzhong, ST18-Rugen, LR14-Qimen ST36-Zusanli

Менструальні болі

Менструальні болі

Мастит / Гіперплазія молочної залози

Мастит / Гіперплазія молочної залози

МАГНИТНІ АКУПУНКТУРНІ НАКЛАДКИ ВІД КАШЛЮ І АСТМИ

СИМПТОМИ ОСНОВНІАКУПУНКТУРНІ ТОЧКИ ДОДАТКОВІ АКУПУНКТУРНі ТОЧКИ

Кашель Хроничний бронхіт Астма Варіант A: RN22-Tiantu, DU14-Dazhui EX-B1-Dingchuan, BL13-Feishu, BL43-Gaohuang
Варіант B: RN17-Shanzhong, BL23-Shenshu, DU4-Mingmen, ST36-Zusanli * Альтернативне використання Варіанту А або Варіанту B.
За вказівкою лікаря

Вариант А

Вариант А

Вариант B

Вариант B

НАНОМЕТРІЧНІ АКУПУНКТУРНІ НАКЛАДКИ ДЛЯ позбавлення ВІД ЗАЙВОЇ ВАГИ

ОСНОВНІАКУПУНКТУРНІ ТОЧКИ ДОДАТКОВІ АКУПУНКТУРНі ТОЧКИ

RN9-Shuifen, ST25-Tianshu, RN4-Guanyuan SP10-Xuehai, LI11-Quchi, SP6-Sanyinjiao

Позбавлення від зайвої ваги

Позбавлення від зайвої ваги

НАНОМЕТРІЧНІ АКУПУНКТУРНІ НАКЛАДКИ ДЛЯ позбавлення
ВІД НІКОТИНОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

ОСНОВНІАКУПУНКТУРНІ ТОЧКИ ДОДАТКОВІ АКУПУНКТУРНі ТОЧКИ
Quit Smoking Point, LI4-Hegu, RN22-Tiantu, HT7-Shenmen SP6-Sanyinjiao

Позбавлення від нікотинової залежності

Позбавлення від нікотинової залежності

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт сделан компанией веб дизайн сайта