RU UA

 

06.12.2017
20.12.2017
17.01.2018

Майстер-клас Су Джок терапії

Семінари:

09-10.12.2017
Основи Су Джок терапії

15-17.12.2017
Трипочаткова акупунктура та хронопунктура
(див. «Програма
Су Джок терапії
»)

Попередній запис та
додаткова інформація
за тел.
(044) 485-17-88
(044) 485-23-90
(050) 357-66-96

Анна
(063)-240-10-38
Оксана

м. Київ, вул. Фролівська, 4,
2 поверх, каб. № 6
e-mail: 
lokos_k@bigmir.net


Семінар
«Комплексна гірудотерапія
за методом доктора
В.О. Савінова»
26-29.01.2018

(див. «Програми Гірудотерапія»)

Заняття проводить
Козинська Ольга Михайлівна

По закінченню семінару слухачам видається
Диплом авторського зразка

Попередній запис та
додаткова інформація

по тел.
+38 (044) 485-17-88
+38 (050) 357-66-96
Ганна

м. Київ, вул. Фролівська, 8,
2 поверх, каб. № 6
e-mail:
lokos_k@bigmir.net

Увага!

Семінари проводяться
за попереднім записом.

 

 

 

 

 


 

Китайський масаж Гуаша

Якщо у Вас виникли питання, скористайтеся формою зворотного зв'язку

Набори пластин (скребків) Гуаша

 

Пластини (скребки) Гуаша з рогу буйвола

 

 

 

 

Гуаша
- це найдавніший вид китайського масажу. Він є природним неінвазивним засобом оздоровлення, що не дає ускладнень, відрізняється практичністю і легкістю виконання. Переклад назви «гуаша»: «гуа» - рух в одну сторону (скребти), «ша» - погане. Тобто - «скребти все погане».

Мета Гуаша масажу - відновити потік життєвої енергії по меридіанах через вплив на акупунктурні точки. Для масажу використовується невелика пластинка (скребок), якою обробляють певні області, що включають в себе біологічноактивні точки і рефлексогенні зони тіла, обличчя та голови. Під час масажу використовуються скребки різної конфігурації з каменя (ніфріт, агат, шунгіт) або рогу буйвола. Масаж проводиться з використанням спеціальних масел. Сеанс триває 20-25 хвилин.

Виділяють 3 види масажу гуаша: профілактичний, косметичний та лікувально-діагностичний. Ефект від впливу масажу настає відразу: спочатку пророблена зона червоніє в тих місцях, де раніше відчувся біль або дискомфорт, а потім з'являються внутрішні крововиливи - плями «ша», в яких міститься підвищена кількість молочної кислоти. Плями можуть бути майже чорного кольору. Незважаючи на лякаючий зовнішній вигляд, пацієнт відчуває приємне тепло, а синці і плями повністю зникають через 2-3 дні.

З кожним наступним сеансом кількість плям «ша» зменшується, так як зменьшуються застійні явища.

У сучасному Китаї масаж гуаша дуже широко розповсюджений. Він займає важливе місце в пропаганді здорового способу життя. Цей масаж міцно укорінився в традиціях китайського народу. Результатом цього підходу є вражаюча середня тривалість життя населення (більше 80 років), а головне - якість життя: висока активність до глибокої старості.

Масаж гуаша ідеально поєднує в собі простоту виконання і ефективність, що робить його доступним для широкого застосування. Тут виключений важкий етап точної локалізації точок, що необхідний при акупунктурі або прогріванні. Також немає необхідності в кропіткій роботі постановці голок або іншому впливі на окремо взяту точку. Замість цього вплив ведеться на досить великі лікувальній зоні, а навичка користування пластинкою (скребком) набувається після кількох уроків поруч з досвідченим наставником.

Завдяки масажу поліпшується кровообіг в уражених ділянках, посилюється лімфовідтік, зменьшуються набряки і зникають пов'язані з цим болі, знімаються спазми м'язів, збільшується рухливість суглобів.

Гуаша масаж знімає запальні процеси, нормалізує функціональну активність органів, призводить до розсмоктування спайок, відбувається омолодження шкіри, прибирається пігментація, вугрі. Широко використовується в косметології, тому що помітно покращує стан шкіри - за рахунок виведення токсинів.

Відзначається благотворний вплив на нервову систему: поліпшується сон, знімається тривожність, поліпшується апетит, підвищується загальний тонус.

Слід зауважити, що масаж гуаша впливає не тільки на конкретні патологічні процеси, а і на весь організм в цілому.
Рекомендується протягом доби пити теплу воду, щоб забезпечити підвищений рівень виведення токсинів з організму. Після масажу не рекомендується протягом шести годин приймати ванну або душ. Після сеансу може з'явитися сильна втома, як після фізичного навантаження (ефект впливу порівняємо з бігом на довгу дистанцію). Гуаша масаж нормалізує роботу внутрішніх органів, покращує обмінні процеси, підвищує імунітет і уповільнює процеси старіння.

Масаж триває 20-25 хв. до повного зникнення симптомів: болю і дискомфорту. Курс зазвичай включає 5-10 сеансів і проводиться профілактично 1-2 разів на рік.

ПРОТИПОКАЗАННЯ до застосування масажу гуаша: алергічні та інфекційні шкіряні захворювання; тромбоцитопенія; відкриті рани на поверхні шкіри, переломи до моменту зрощення кісток, зниження функції нирок; високий артеріальний тиск (в конкретний момент) і вагітність.

Набори пластин (скребків) Гуаша

Пластини (скребки) Гуаша з рогу буйвола

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика
сайт сделан компанией веб дизайн сайта